O nás

Firma Oskar Steiner byla založena 30.10. 2006. Od této doby firma působila v oblasti rekonstrukcí a vybavení interiérů, koupelen, kuchyní, kanceláří, bytů, domů a budov.

Dne 18.2.2014 byla založena společnost s ručení omezeným Oskar Design s.r.o., která navazuje na předchozí činnost. Náš profesionální tým Vám pomůže při realizaci Vašich snů:

  • rekonstrukce koupelny
  • rekonstrukce kuchyně
  • rekonstrukce bytového jádra
  • rekonstrukce celého bytu
  • domu nebo budov

Naše firma klade důraz na individuální přístup k našim zákazníkům a nabízí řešení šité na míru dle Vašich přání a požadavků.

Spolehněte se na naše profesionální služby a naše dlouholeté zkušenosti. Kromě samotné rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně a rekonstrukce bytového jádra zajišťujeme výrobu interiérů na klíč, kompletní servis doplňkových služeb, jako jsou veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, obkladačské práce, podlahářské práce, vyklízecí a bourací práce, malířské a natěračské práce, tapetování, výroba nábytku, dodávka a montáž oken a dveří a montáže sádrokartonu.

Zajistíme dodávku a prodej obkladů, dlažeb, sanitární keramiky, elektrospotřebičů a  vše co souvisí s realizací interiérů.

Nabízíme komplexní službu od 3D návrhu interiéru až po autorský dozor při realizaci.  Zabýváme se také poradenstvím při drobných úpravách, např.: při výběru barevného řešení interiéru, konkrétních materiálů či jednotlivých kusů nábytku, obkladů, podlahových krytin, svítidel atd.. Rádi Vám pomůžeme s návrhem interiéru pouze jedné místnosti nebo celkové změny vašeho bytu, domu, kanceláře. Zaměřujeme se i na komerční prostory.

VELICE RÁDI A PŘEDEVŠÍM ZDARMA VÁM PORADÍME A VYTVOŘÍME CENOVOU KALKULACI POŽADOVANÝCH PRACÍ.

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING